Справа в слабкості імунної системи малюків, а також у зниженій кислотності шлункового соку, який у дорослих долає паразитів. Крім того, зазвичай протягом дня дитина неконтрольовано торкається безлічі предметів, у тому числі й на вулиці, а немовлята все прагнуть спробувати “на зуб”. В результаті дитячий організм - це ідеальне середовище для розмноження паразитів.
Як розпізнати глистів?
Інколи - ніяк: паразити можуть не турбувати малюка певний час, однак коли їх кількість збільшується, можливі такі симптоми:
- свербіж у зоні ануса, особливо вночі
- кашель без інших ознак застуди
- проноси, здуття живота
- нервовість, неспокійність.
Однак, навіть помітивши ці симптоми, в жодному разі не можна лікувати глистові інвазії у дитини самостійно. Після огляду малюка педіатр має призначити спеціальні дослідження: аналіз калу на яйця гельмінтів; зішкріб; аналіз крові на антитіла. При глистових інвазіях можуть змінюватися і показники ЗАК - ШОЕ та гемоглобін.
Лабораторія “МедЛаб” пропонує наступні дослідження:
- Пакет №42 «Глистні інвазії»: Аскаріда (Ascaris lumbricoides), антитіла IgG, Ехінококк (Echinococcus granulosus), антитіла IgG, Лямблія (Giardia lamblia), сумарні антитіла IgG+IgМ+IgA, Опісторхії (Opisthorchis felineus), антитіла IgG, Токсокари (Toxocara canis), антитіла IgG, Трихінели (Trichinella), антитіла IgG
- Аналіз кала на яйця гельмінтів та цисти найпростіших
тел.093-6000-200
Останні новини
Зміна графіку роботи центрального пункту медичного центруЯк підготувати дитину до забору крові?
Check-Up — Профілактичні обстеження організму, необхідні кожній людині
Регулярні консультації гінеколога — запорука турботи про жіноче здоров’я
Знижки до 10% на лабораторні дослідження для пенсіонерів та для дітей
Всі новини